PAR MUMS

MŪSU MISIJA, MŪSU VĪZIJA

KredītuPasaule.lv ir visplašākais finanšu salīdzināšanas pakalpojums Polijā.

Solījums mūsu klientiem ir vienkāršs: mēs esam apņēmušies palīdzēt Jums atrast pareizo produktu par konkurētspējīgāko cenu un mēs vēlamies ietaupīt Jūsu laiku un naudu.

Mēs pastāvīgi atjauninām mūsu produktu un pakalpojumu klāstu, lai vienmēr atrastos salīdzināšanas nozares priekšgalā, palīdzinot Jums veikt apzinātu izvēli.

Mēs uzskatām, ka, paplašinot Jūsu zināšanas par banku, apdrošināšanas un mobilajiem un interneta pakalpojumiem, mēs ļaujam Jums uzņemties kontroli pār Jūsu labklājību un uzlabot Jūsu finansiālo stāvokli.

KO MĒS DARĀM

Mēs sniedzam Jums ātru un vienkāršu piekļuvi resursiem, kas palīdz Jums izprast dažādus finanšu produktus Latvijas tirgū. Papildus detalizētām un pielāgojamām salīdzinājuma tabulām, Jums ir pieeja noderīgām vadlīnijām, biežāk uzdotajiem jautājumiem un aktuāliem rakstiem par to, kā ietaupīt naudu Latvijā. KredītuPasaule.lv vēlas sniegt objektīvu informāciju, lai Jūs varētu izvēlēties produktu, kas patiešām atbilst Jūsu individuālajām vajadzībām.

KĀ MĒS VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs sniedzam Jums detalizētu informāciju par dažādiem finanšu produktiem un pakalpojumiem. Finanšu aina vienmēr ir mainīga un mēs cenšamies būt galvenais resurss, kas sniedz Jums aktuālu informāciju, pateicoties mūsu vienkārši lietojamiem finanšu salīdzināšanas instrumentiem.